Čím potěšit sebe i pejska o Velikonocích?

Čím potěšit sebe i pejska o Velikonocích?

Standardní Velikonoce jsou pro psy vcelku psina. Nahánění s pomlázkama, koledování, spousta zážitků. To ovšem neplatí pro ty letošní, koronové. Letos se budeme muset spokojit se standardním obžerstvím a tradicemi, které se dají páchat v klidu domova, nebo při nejmenším bez cizích lidí.

Když jsme u toho obžerství, můžete pejskům zpestřit jídelníček například vajíčkem (syrovým nebo vařeným) nebo mu upéct vlastní sekanou (s vynecháním soli a rohlíků). Nebo mu pořídit níže uvedené Velikonoční zajíčky od Zolly Dog Bakery 🙂

Pokud máte doma pejska ochranáře, nechte si raději naplácat někde v soukromí. Ne každý pes dobře snáší, když mu někdo “bije” paničku 🙂

Určitě se nezapomeňte, ještě před Velikonoci, vydat na vycházku někam k vodě natrhat větvičky vrby jívy (“kočičky”). Pánové si při té příležitosti mohou nařezat větve na pomlázku 🙂

Dále tu máme tradici “koupě něčeho nového”, aby nás nepokakal beránek. Standardně by ji měly praktikovat ženy, ale určitě můžeme něco nového koupit i pejskům. Níže přinášíme pár tipů :

Velikonoční zajíčci od Zolly Dog Bakery

Zajíčci jsou z vyrobeny z králičího masa a brusinek.
KRÁLÍČÍ MASO – nejlepší zdroj živočišných bílkovin. Obsahuje vitamíny řady B je bohaté na draslík, fosfor, hořčík a zinek.
BRUSINKA posiluje imunitní systém,antioxidant,pomáhá při průjmech a zánětu močových cest. Prevence zánětu ledvin.

Obojky v jarních barvách od DOG BANDITOS

Pokud chcete udělat radost nejen psíkovi, ale i sobě, koukněte na novou, jarní, kolekci obojků od DOG BANDITOS. Další novinkou v Banditos dílně je i možnost tisku na obojek – můžete si nechat natisknout jméno psíka či telefonní číslo pro případ ztráty.

ZooRoyal Škatule „Jarní edice“

Mystery box plný překvapení za extrémně výhodnou cenu!

Dlouho očekávaná nová edice naší Škatule je tu!
“Škatulata, hejbejte se!” – přesně tak vypadají naše životy s milovanými čtyřnohými mazlíčky. Nic nezůstane na svém místě. S mazlíčky jste neustále v pohybu a každý den zažíváte nová dobrodružství. Překvapte sebe i své mazlíčky a objevte ukryté dobroty a hračky. ZooRoyal Škatule udělá pořádnou radost všem kočkám a psům.

Pomlázka z vepřové kůže

S trochou štěstí ve svém zverimexu seženete i pomlázku z vepřové kůže. Pamlsky z vepřové kůže pejska na dlouho zabaví a kromě toho jsou i skvělým zdrojem kolagenu a elastinu.

Králík zapletený s amortizérem

Za nás úplně TOP hračka ♥ Přetahovadlo Od Radky je vyrobeno z pravé králičí kožešiny, fleecu a pružného popruhu (amortizéru) s rukojetí zdobenou stuhou a podšitou softshellem.

Náramky pro paničky od Odie’s

Pokud chcete plnit tradici a koupit i sobě něco nového, tak tyhle náramky chytí za srdce každou správnou pejskařku ♥ Na výběr je hned několik druhů přívěsků a nepřeberné množství odstínů stužek. Přívěsky jsou vyrobené ze stříbra, hodí se tudíž i jako hodnotný dárek 🙂

Dobrý skutek na závěr

Pokud byste chtěli o Velikonocích myslet hlavně na druhé, koukněte na web nadace Dobrý Anděl. Nadace pomáhá především rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace a právě pro tuto nadaci ušili HAFANS kolekci šátků a BOBKOBAGů, jejichž koupí, můžete podpořit provoz nadace a šířit tak “dobrou myšlenku mezi dobré lidi”.

One thought on “Čím potěšit sebe i pejska o Velikonocích?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top