Dog fashion – Christmas edition

Dog fashion – Christmas edition

Protože se nám Vánoce neodvratně blíží, první adventní neděle je téměř za dveřmi, řekli jsme si, že vám krom tipů na vánoční dárky ukážeme i to, co nás zaujalo z psího módního světa.

Šátky & Motýle

Hafans

Pokud HAFANS neznáte, jedná se o mladou, ryze českou, značku vyrábějící stylové šátky pro psy. Krom šátků u nich najdete i obaly na bobkopytlíky nebo pamlskovníky – a to dokonce vše v setu ve stejném designu.

Funky Dog

Ani naše další oblíbená značka nezůstává pozadu a přináší rovnou celou kolekci vánočních doplňků. Najdete tu motýlky, šátky, ale i kabátky nebo hračky.

PawSome

A v tomto triu geniálních brandů nemůže chybět ani PAWSOME. Ti si pro nás na tyto Vánoce připravili kolekci motýlků a šátků s vtipnými slogany.

“Naval dárky”, “Linecké sem” nebo “Nežer už”

Oblečky

Brand for French

Pro nás je tahle značka zcela upřímně nová, ale chvála na ní se k nám dostává ze všech stran. Šijí naprosto geniální bundičky, vestičky i mikiny a to nejen pro čtyřnožce, ale i pro dvounožce. Vy, co máte doma také obříka se nelekejte, brand je sice primárně pro menší psíky, ale bez problému vám ušijí i na kobylu. Když máme tedy to téma Vánoc, tak na brandforfrench.cz najdete tuhle parádní mikču. Váš mazlík se v ní bude dozajista pod stromkem vyjímat.

Haf Haf – Shop

U Hafhafů najdete spoustu vánočních produktů, dokonce na Vánoce mají celou kategorii. Nás ale zaujaly tyhle parohy.

Obojky

Woobojky

Tyhle obojky poznáte na první pohled. Od všech ostatních se liší svým atypickým, ale přesto funkčním dřevěným zapínáním. Nám se tato kombinace se dřevem moc líbí. Na e-shopu mimo jiné najdete i dřevěné psí známky nebo přívěsky.

Dog Banditos

Teprve dnes jsme na doporučení našich fanoušků na Instagramu objevili tuto novou, českou značku. No řekněte, jaké barvy by více symbolizovaly Vánoce než právě červená a zelená?
Prozatím najdete shop pouze na fler.cz, ale na webu se usilovně pracuje.

Dolce Hafana

Není obojek, jako obojek. Znáte obojky z Biothanu? Někdy se tomuto materiálu také přezdívá “veganská kůže”, protože na dotyk opravdu kůži připomíná. Je hladký, netahá za chlupy, je velice lehký, přesto skutečně pevný, ale hlavně je odolný vůči pachům, plísním, nenasává vodu, a je velmi snadno čistitelný – stačí ho otřít vlhkým hadříkem, nebo opláchnout vodou. My máme obojky z Biothanu hlavně na letní hrátky v rybníku, ale do sněhu se budou také hodit.

Máte-li pro nás nějaké další tipy, napište nám je do komentářů nebo do zprávy na Instagramu. Budeme se těšit ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top