Jak by měla vypadat pořádná narozeninová oslava?

Jak by měla vypadat pořádná narozeninová oslava?

Stejně jako my, lidé, si i pejsci zaslouží svoji narozeninovou oslavu. Karlíček oslaví své 2. narozeniny cca za měsíc, tak jako správná “psí máma” už přemýšlím co, kde, kdy a jak.

Místo

Je na vás, kde svému miláčkovi oslavu uspořádáte. Zda v pohodlí domova, v psí kavárně či formou pikniku v přírodě nebo někde u vody. Každopádně by pejskovi toto místo mělo být příjemné.

Pozvěte kámoše – hlavně ty psí! Znáte to, čím více kamarádů, tím více zábavy a hlavně (!) tím víc dárků.

Pivo

A to jste věděli, že existuje pivo speciálně pro psy? SNUFFLE pivo se vaří v Belgii zcela totožně jako běžné lidské pivo. Rozdílem je, že Snuffle pivo není alkoholické ani perlivé a obsahuje vitamín B. Do každé plechovky se navíc přidává kuřecí a nebo hovězí vývar, který pejsci milují

Od stejného výrobce jsou k dostání i hranolky přímo pro psy. Jsou vyrobené z brambor a kukuřice, a tak spolu s pivem tvoří perfektní kombinaci!

Jednohubky & zákusky

Co jiného by se hodilo k pivu než právě jednohubky? Například zeleninové placičky se slaninou nebo úžasně vypadající hamburgery!

A pro milovníky sladce vypadajících dezertů Zolly Dog Bakery nabízí například lízátka, donuty, muffiny či bábovičky.

Naším cílem je a bude vytvořit pro vaše mazlíčky pochoutky, které budou vypadat nádherně, ale zároveň nebudou zdraví škodlivé!

prohlašuje Yveta Páleníčková ze Zolly Dog Bakery

Dort

Pokud se rozhodnete dort pejskovi s láskou upéci, nezapomeňte, že některé, pro nás běžné, potraviny mohou pro psy toxické. Jedná se především o: čokoládu, hrozny/rozinky, umělé sladidlo – xylitol a avokádo.

Základem každého správného psího dortu by mělo být maso. Další důležitou přísadou by měla být zelenina. Přidat samozřejmě můžete i různé druhy sýrů s ohledem na snášenlivost laktózy.

Jednoduchý a velice chutný dort můžete udělat ze sulcu. Recept najdete v kategorii Recepty.

Jestli však chcete, aby váš dort i krásně vypadal a nejste vyložený talent na pečení, můžete si jej nechat upéct přímo na míru. Na výběr máte z různých velikostí, tvarů, příchutí korpusu (kuře, krůta, hovězí, ryba) a příchutí krémů (batát, řepa, špenát, sýr). Na dort si můžete nechat napsat jméno i věk pejska.


Balónky

Balónky neodmyslitelně patří ke každé oslavě a budou se vyjímat i na vašich fotkách. A pokud pejsci alespoň z poloviny milují praskání balónků tak jako Karel, budete mít o zábavu postaráno. Při nejmenším o zábavu s koštětem a lopatičkou.

Kompletní balónkové sety či jednotlivé balónky najdete na www.zollydogbakery.cz.

Dárky, dárky, dárky!

Pro cestovatele

Pro fajnšmekry

Pro mlsouny

Myslete na dvounožce

Protože psí kámoši s největší pravděpodobností nepřijdou sami, ale vezmou s sebou své lidské dvounožce, nebylo by od věci jim taky něco k pití a snědku pořídit 🙂

Ať už plánujete jakkoli velikou oslavu narozenin vašeho psího miláčka, bude vám Zolly Dog Bakery skvělým partnerem!

Vše výše uvedené naleznete na webu Zollydogbakery.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top