“Must have” psí vánoční dárky

“Must have” psí vánoční dárky

Kdo sledujete naše storíčka na Instagramu jistě víte, že jsme se vás ptali, co budete pořizovat čtyřnohým mazlíčkům pod stromeček – a nebo celkově k Vánocům.

Pár tipů se ve vašich odpovědích opakovalo, tak vám je sem hodíme, ať máte tu inspiraci pěkně po kupě 🙂

Jolly Soccer Ball

Ten míč musí být paráda, protože ho doporučovala spousta z vás. Najdete ho u jofikrmiva.cz hned v 5 barvách a dvou velikostech (15 cm a 20 cm).

Nyní v akci – menší za 490,- , větší za 590,-

Ellie vzkazuje, že je nesmrtelný! Tak ho asi taky vyzkoušíme.

Vánoční KONG

Hračky od KONGu jsou jediné hračky, které u nás chvíli vydrží. Máme jak plnící Kongy, tak i tenisáky a ty jsou snad nezničitelné. Proto mě zaujalo, když v další odpovědi bylo “Vánoční KONG”

A ejhle, koukám na to a KONG má spousty hraček s vánoční tématikou. Najdete je na každém správném psím eshopu – konkrétně třeba na spokojenypes.cz

Když už jsme u toho KONGU, tak nás letos zaujal Kong Ballistic textilní míček na pamlsky. A asi ho pod stromeček pořídíme! Míček naplníte pamlsky a zavřete, pejsek se pak zabaví tím, že se z míčku snaží pamlsky vyndat.

Pštros

Ano, čtete dobře, taky jsem nikde pštrosa prodávat neviděla, možná to bylo i tím, že jsem ho cíleně nehledala 🙂

A kdyby vás zajímalo, jak vypadá takové pštrosí stehýnko – tak tady ho máte 🙂 Na internetu ho koupíte zhruba za 200 Kč

Penis

Ano, čtete dobře. Pár z vás tuhle býčí žlázku zmínilo. Nutno podotknout, že u nás je taky hrozně oblíbená, ale ten zápach je naprosto nepřekonatelný! Takže penis jen jako veeeeeeeelikou odměnu a ideálně s otevřenými okny. Pod stromečkem ani nečekejte, že ho váš stopař nevyčuchá a nerozbalí ještě před štědrým večerem.

By the way, jednou jsem takhle přišla do zverimexu, byl tam nějaký mladý chlapec, prodavač, tak se ho zcela seriózně ptám “Prosím vás, měl byste penis?” – Koukal na mě opravdu blbě …

Můžete ho koupit nařezaný na asi 10 cm kousky a nebo vcelku zhruba půl metru dlouhý.

Krabice / Box / Škatule

Určitě máte na výběr celou řadu boxů plných skvělých psích věcí – ať už Dogsie, boxy od Spokojeného psa. Za nás ale doporučujeme Škatuli od ZOO Royal. Najdete v ní vše od hraček, přes pamlsky až po konzervy. Navíc vychází nejlépe, co se týče poměru cena = kvalita.

Koupíte zde.

Hlavolam

Hledáte zábavu na dlouhé zimní večery? Pak jsou hlavolamy tou správnou volbou. Na výběr máte ze spousty výrobců, z různých materiálů i různých obtížností. My osobně máme doma dřevěné od Karlie i plastové od Trixie, jsou v přijatelné cenové hladině do 600,- Kč.

Všechny možné hlavolamy, včetně těch kvalitnějších najdete na manahu.cz .

Čmuchací dečky

Do podkategorie hlavolamů jistě patří i různé čmuchací dečky či hračky. Zamilovali jsme se do těch od Mr. Sniffer a asi i od nich něco skončí pod naším stromečkem. Jsou naprosto dokonalé, jak svojí funkčností, tak i barevným provedením.

Interaktivní hračky

Kromě KONGu, který máme určitě už všichni doma, existuje i spousta dalších výrobců takovýchto interaktivních, plnitelných hraček. Objevili jsme Toppl WEST PAW a na první pohled mě zaujal. Funguje standardně jako plnitelný KONG, ale s tím rozdílem, že se dají dva spojit dohromady pro větší obtížnost. Nespornou výhodou je i to, že se dají mýt v myčce. Koneckonců, koukněte na video:

Pelíšky / boudičky / matrace

U nás se tenhle typ věcí moc neužije, protože milostpán obývá převážně postel či sedačku… Ačkoli pelíšků máme doma při nejmenším 10 v žádném z nich se nespí 😀 Ale… to bych to nebyla já, kdybych vám přeci jen něco nedoporučila 😀 Už jste viděli TeePee pelíšky? Vypadají například takto:

Najdete na www.nejzverimex.cz

Je tedy pravda, že se hodí spíše pro malé a střední pejsky. Pro velké a obří koukněte spíše po ortopedických matracích.

Děkujeme všem, co se naší “minianketky” účastnili, omlouváme se, že jsme nesdíleli všechny odpovědi, ale to se prostě nedalo. Když budete chtít, uděláme “Must have” druhý díl. 🙂

Máte-li nějaké další tipy na psí dárky, hoďte nám je na Insta do zpráv, nebo níže do komentáře. Budeme se těšit.

Pac a pusu ♥

One thought on ““Must have” psí vánoční dárky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top