Ořechy – hrozba pro psy a super svačina pro lidi

Ořechy – hrozba pro psy a super svačina pro lidi

Naši čtyřnozí miláčci, psi, nám zpříjemňují život a tráví s námi mnoho času. Často s námi usínají, chodí na výlety, ale i jí. A vybrat vhodné jídlo, které pes může bezpečně jíst, to může být občas oříšek.

Mnoho odborníků doporučuje určitý typ krmiva pro psa, aby se dožil řady let bez zdravotních potíží, které by při nevhodné stravě mohly nastat. Tím pádem jsou na trhu k dispozici různé granule, kapsičky a další jídla, která občas bohužel nechutnají našemu pejskovi tak moc jako třeba čokoláda, avokádo nebo ořechy.

Například ořechy jsou pro zdravý životní styl v mnoha případech ideální, a odpírat si je jen kvůli pejskům by byla škoda. Oblíbené pistácie, kešu nebo mandle nejen dobře chutnají, ale nabízí i mnoho benefitů. Dají se je skvěle využít při vaření, a v této kombinaci při menším množství pomáhají s hubnutím, se stresem i se srdcem. Obsahují hořčík, železo, zinek draslík a mnoho vitamínů.

Jsou ideálním doplňkem třeba pro zdravý salát nebo se hodí pro přípravu pesta. Jestli chcete jedny z nekvalitnějších ořechů na trhu, doporučujeme pro nákup firmu Oilseed. Ta momentálně pracuje na novém e-shopu NewU snack, který se soustředí na kvalitní produkty pro zdravý životní styl z celého světa. Firma Oilseed dodává produkty třeba z Kalifornie, Číny, Tádžikistánu, Ruska, Ukrajiny i Vietnamu, a i proto jsou nabízené produkty tak dobré a lidmi vyhledávané.

Když budete tedy chtít jíst nějaké ořechy, schovejte je před svým mazlíčkem, ale sami se před nimi neschovávejte. Můžou Vám skvěle pomoci v rámci zdravého životního stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top