SchatzKiste – aneb truhla s pokladem pro psy od ZooRoyal.cz

SchatzKiste – aneb truhla s pokladem pro psy od ZooRoyal.cz

Včera jsem konečně obdržela BOX od www.zooroyal.cz, na který jsem se zcela upřímně těšila. Předem musím říct, že jsem byla malinko skeptická a nevěděla jsem, co od boxu očekávat, v minulosti jsem nějaké boxy od jiných prodejců vyzkoušela, ale všechny několikanásobně (až 5 násobně) převyšovaly cenu SchatzKiste.

ZooRoyal Schatzkiste – box plný překvapení pro psy

Mlsání a dovádění v jednom! Box plný překvapení obsahuje lahodné pamlsky a dobroty bez přidané pšenice a atraktivní hračky. Schatzkiste je originální a exkluzivní dárek pro všechny čtyřnohé parťáky a jejich páníčky, kteří chtějí objevit něco nového a užít si pořádnou psinu.

Hned při rozbalování mě překvapilo, kolik věcí se v takovém boxu skrývá, zvláště pokud vezmeme v potaz jeho cenu.

V boxu najdete celkem 12 věcí – od konzerv, přes granule, tréningové pamlsky, hračky až po doplňky. Bála jsem se kvality, ale opět byly moje obavy zbytečné – konzervy mají kolem 70% masa, pamlsky jsou sušené maso, popřípadě s vysokým podílem masa.

Co je pro mě úplná novinka je konzerva WOW s čistou zeleninou & ovocem – v té tedy nenajdete maso, ale slouží jako doplněk k BARFu (BARF = zjednodušeně krmení syrovou stravou). Pro nás je to naprosto ideální. Karel miluje syrové maso, ale mě se ne vždy chce mu k tomu dělat nějakou přílohu.

Naprosto geniální věc pro neposedné pejsky jsou míčky na pamlsky. Jeden takový od Trixie jsem v boxu našla. Míček naplníte pamlsky nebo granulemi a pejsek se zabaví při snaze dostat se k nim.

A co jsme našli uvnitř?

Granule:

300 g – Happy Dog Granule Neuseeland Jehně & Rýže

Konzervy: (schválně jsem vám do závorek vypsala hlavní složení)

400 g – Konzerva MAC’s Dog kuřecí a brusinky (maso (min. 70 % kuřecí) a vedlejší produkty živočišného původu (kuřecí srdce, kuřecí žaludek, kuřecí játra, kuřecí krky), brambory (3 %), brusinky (2 %))

400 g – Konzerva MOON RANGER krůtí maso se sladkými bramborami a brusinkami (68 % krůtí maso (obsahuje srdce, játra, krky, maso), 25,7 % vývar, 3 % batáty, 2 % borůvky)

400 g – Konzerva ZooRoyal Individual care Sensitive kachní maso s bramborami  (68 % kachního masa (obsahuje srdce, krky), 26,5 % vývar, 4 % brambory, 1 % minerální látky, 0,2 % slunečnicový olej, 0,2 % inulin, 0,1 % řepkový olej)

400 g – Konzerva WOW s čistou zeleninou & ovocem (mrkev, cuketa, brambory, špenát, jablka, minerální látky, mořské řasy, listy pampelišky, Minerální zem.)

Pamlsky:

100 g – Pamlsky MERA pure sensitive Snacks krocan  (97 % krůtí maso)80 g- Pamlsky Bosch Snacks

100% selské kachní maso (čerstvé kachní maso (65 %), kachní bílkovina (sušená, 33 %))

70 g- Pamlsky  Tails & Tails Snack „Lachs doch mal“ mit Dorsch und Lachs (80 % treska, 20% losos)

60 g – Pamlsky Animonda Meat Chunks čisté krůtí maso (68 % krůtí maso, 30 % krůtí bílkovina (sušená))

Hračky: 

Trixie míček na pamlsky 7 cm

Karlie plyšový „Croissant“

Ostatní:

ZooRoyal razítko na sušenky „Made with Love“

Se spoustou značek se setkávám poprvé, ale složení mě mile překvapilo,tak předpokládám, že Karlíčkovi budou chutnat 🙂

Boxy se pravidelně obměňují a v každém vydání boxu vás překvapí něco jiného.

Hádáte správně, z boxu jsem naprosto nadšená, už mám objednaný i další – tentokrát na téma “Děkuji”, tak se můžete těšit na další recenzi 🙂

Při nákupu nezapomeňte využít akcí a slevových kupónů!

3 thoughts on “SchatzKiste – aneb truhla s pokladem pro psy od ZooRoyal.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top